SÓWKIWYCHOWAWCA:
AGNIESZKA BIADUŃ


POMOC NAUCZYCIELA:
AGNIESZKA KIRSZ
Informacja dla rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego w Rzgowie
U wychowawców poszczególnych grup czekają na Państwa deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019.
Prosimy o odbiór i dostarczenie wypełnionych deklaracji do wychowawców,do dnia 14.02.2018.
Niedostarczenie dokumentów będzie jednoznaczne z skreśleniem dziecka z listy na nowy rok szkolny
.

 My jesteśmy fajne ,,SÓWKI''! Mamy bardzo mądre główki! Chociaż często się trudzimy,To się nigdy nie nudzimy! Kto problem jakiś ma,Niechaj do Nas szybko gna! 5- latki tak to My! Wymyślamy różne gry. Dołącz do Nas jeśli chcesz.U Nas zawsze jest ,,The best''


Nasza grupa wzięła udział w tworzeniu pracy na licytacje, z której pieniążki będą przekazane  na leczenie  psa ,,FIJO''. Uczymy się pomagać innym,nie jesteśmy obojętni na krzywdę!

8  marca świętujemy! Naszym dziewczynom kwiaty rozdajemy!!!Chłopcy przygotowali dla naszych dziewczynek piękne tulipany. Nasze Gwiazdeczki były zachwycone :-)

Zabawa w teatr ? Hmm...czemu nie?! Posłużyły Nam do tego maskotki i inne rekwizyty. Tak naprawdę chodziło o to, by przełamać nieśmiałość. I sie udało!

W piątek 23.02.2018 r. wybraliśmy się do ,,Baśniowej Kawiarenki'' na przedstawienie ,,Lokomotywa''. Po słodkim poczęstunku dowiedzieliśmy, kto to był Julian Tuwim i poznaliśmy jego wiersze, które przeplatały się w spektaklu. Braliśmy  również czynny udział w jednych z nich ,,Rzepka''

To już kolejny raz , kiedy dzieci mogły skorzystać z niepowtarzalnej okazji, aby zobaczyć zierzątka z ZOO Borysew. tym razem odwiedziły Nas jeżyki z Madagaskaru, Szynszyla i ogromna Jaszczurka.

W karnawale same bale! U Nas też były tańce, wspólna zabawa oraz wybór króla i królowej balu!

W dniu 13.02.2018 r. o godz. 10:00, na hali sportowej odbędzie się ,,Bal Karnawałowy''. serdecznie zapraszamy!

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka!!!

 W dniu 23.01.2018 r. o godz. 10:00 na hali sportowej  w Rzgowie odbędzie się uroczystość z okzji Dnia Babci i Dziadka. Serdecznie zapraszamy!

Biały dzień!

Smacznie, zdrowo, kolorowo....

,,Świąteczne spotkanie'' z rodzicami!

Zabawa, prezenty...,,Spotkanie z Mikołajem'' !

W dniu 19.12.2017 r.(wtorek) o godz. 16:00, w naszej grupie odbędzie się przedstawienie ,,Spotkanie świąteczne''. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców!

MIKOŁAJKI

 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MISIA

Zajęcia otwarte z rodzicami!

Zabawa, relaks, nauka...mały mix

W kinie.

Nasze prace...

BAL JESIENI

Pysznie, zdrowo , owocowo...!

DZIEŃ CHŁOPAKA

W Palmiarni...

URODZINY W NASZEJ GRUPIE. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Zdrowe śniadanie

Dzień Przedszkolaka

Zabawy na świeżym powietrzu.