SÓWKIWYCHOWAWCA:
AGNIESZKA BIADUŃ
EWA CHMIELEWSKA

POMOC NAUCZYCIELA:
AGNIESZKA KIRSZ

Jak co roku w tym samym dniu obchodziliśmy ,,DZIEŃ MISIA''. Posłuchaliśmy opowiadania ,,o Misiu Zdzisiu'', wymienialiśmy ,,misie,znane Nam z bajek. Nasze Misie towarzyszyły Nam przez cały dzień!

 22.11.2018 pojechalismy na wycieczkę do  HUMAN fitness. Przywitano Nas bardzo miło i serdecznie. Każdy dostał opaski na rękę z logo klubu. Jednak najbardziej podobały nam się ćwiczenia ogólnorozwojowe z użyciem óżnych przyborów sportowych oraz zajęia z piłkami na duuużej hali o tenisa.  

 W dniu  8.11.2018 r. odbyły się w naszej grupie, zajęcia otwarte dla rodziców. Tematyką zajęć była Polska- moja ojczyzna" - z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę -Niepodległośći!  Na wstępie wyrecytowaliśmy wiersze ,,Powiewa flaga'' i ,, Nasze Polskie ABC''. Później wraz z rodzicami zaczęliśmy tworzyć  symbole narodwe z których powstała piękna dekoracja na naszej tablicy.

Uczymy się poprzez zabawę:przeliczamy, tworzymy zbiory,  utrwalamy kolory, tworzymy wyrazy i.....spędzamy czas na świeżym powietrzu!

10.10.18 w grupie "Sówki" przygotowywaliśmy "Zdrowe Śniadanie". Sami smarowaliśmy pieczywo i nakładaliśmy ulubione produkty spożywcze. Mieliśmy ogromne apetyty, więc kanapki szybko znikały z naszych talerzyków:)
"Candy Park"
 Wycieczka na salę dmuchanców. Bawiliśmy się wyśmienicie:)Kręciliśmy się na karuzeli, zjeżdżaliśmy z gigantycznych dmuchanych zjeżdżali,patrzyliśmy jak Panie robiły niesamowite, kolorowe cukierki....a na koniec wycieczki każdy z nas dostał "słodki upominek".
ZAJĘCIA PLASTYCZNE- LAS JESIENIĄ: PRACA PRZESTRZENNA

,,Księżniczka i smok'' - na tę właśnie bajkę udaliśmy się na wycieczkę do kina Helios w Łodzi! Cała sala kinowa była dla NAS! W magiczną podróz do baśniowej krainy,zabrała Nas główna bohaterka Basia....

 20.09.2018 r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka! W tym dniu otrzymaliśmy od naszych Pań ,,super medale''! No, ale to nie była jedyna niespodzianka! Panie zorganizowały Nam niezapomniane spotkanie z Policjantami, którzy opowiedzieli Nam o bezpiecznym poruszaniu się po drogach, ale również pozwolili przymierzyć czapkę i kamizelkę policyjną. Najlepszą  jednak atrakcją było ooglądanie wozu policyjngo!